Lepojamies

Irita Puķīte - Pasaules veterānu čemione un Latvijas čempione orientēšanās sportā (2016.gada septembris)

normal 01071Lembra

Kristers Aparjods - Jauniešu Olimpiādes čempions kamaniņu sportā (2016.gada februāris)

kristers ar medalju

Iritas Puķītes vasaras sasniegumi orientēšanās sportā

Irita

 

Pasaules veterānu čempionātā orientēšanās sportā Zviedrijā Gēteborgā S40 grupā Irita sīvā cīņā ar skandināvietēm un šveicieti ierindojās 4.vietā 62 dalībnieču konkurencē.

Augustā Somijā 200 km aiz polārā loka Irita Puķīte piedalījās Pasaules rogaininga čempionātā. Irita pārī ar Saldus orientieristu Guntaru Mankusu izcīnīja Pasaules čempiona medaļu XV grupā 72 komandu vērtējumā. Rogainings ir diennakts orientēšanās izvēles distancē, kuru Iritas pāris veica 23 stundās un 48 minūtēs, veicot 126 km.
Saulkrastiem divas bronzas medaļas Latvijas lll ziemas Olimpiādē

 

kristers kendija

 

 

Latvijas lll Ziemas olimpiādē divas bronzas medaļas izcīnīja Saulkrastu kamaniņu braucēji Kendija Aparjode un Kristers Aparjods. Apsveicam!

 

Ar medaļām no Portugāles


No 15.-21.aprīlim Portugālē pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā piedalījās četri saulkrastieši- Uldis Upītis, Kristers Aparjods, Laura Puķīte un Kendija Aparjode. Izcili vidējā distancē startēja  Uldis Upītis, jaunākajā valstu izlašu grupā izcīnot  čempiona medaļu, bet Kristers Aparjods bija  trešais labākais  un izcīnīja bronzas medaļu. Šīs medaļas ir  Latvijas komandas labākais sasniegums pasaules skolēnu čempionātā, kurā no Latvijas startēja 32 orientieristi. Apbalvoto sešiniekā iekļuva arī Laura Puķīte, kura startēja skolu grupa un izcīnīja 6.vietu. Kendija Aparjode vecākajā valstu izlašu grupā  izcīnīja 10.vietu.
Sacensības norisinājās arī garajā distancē, kur saulkrastieši uzrādīja šādus rezultātus: U.Upītis 7.vieta, K.Aparjods 9.vieta,K.Aparjode 18.v., L.Puķīte 26.v. Sacensību noslēgumā  notika valstu draudzības stafete, kur izlozes kārtībā mūsu zēni startēja ar  Ķīnas un Beļģijas jauniešiem, bet meitenes ar Portugāles,Slovākijas un Skotijas jaunietēm.

Pasaules skolēnu čempionāta kopvērtējumā  Uldis un Kristers izlašu grupā, un Laura skolu grupā,  izcīnīja bronzas medaļas.

Uldis Upitis_un_Kristers_Aparjods
 

 

 

 

 


 

ANIMAi zelts!

 

2013. gada marta beigās no starptautiskā kora konkursa Olomoucā, Čehijā, atgriezās Saulkrastu jauktais koris ANIMA. Dalība konkursā vainagojās ar panākumiem – koris, diriģenta Kārļa Rūtentāla vadībā, atgriezās Saulkrastos ar zelta medaļu.

Olomoucas garīgās mūzikas festivāls un kokurss notika jau 11.reizi, un tajā piedalījās kori no Itālijas, Čehijas, Slovākijas un ANIMA bija vienīgais koris no Latvijas. Konkursā ANIMA izpildīja latviešu (Uģis Prauliņš un Kristaps Šoriņš), igauņu (Arvo Paert) un ungāru (Artur Harmat) komponistu skaņdarbus. Konkurss notika Sv.Morica katedrālē, kur atrodas lielākās ērģeles Centrāleiropā.

 

3 ANIMA_1_4

 


 

IEVAS SIRDS arī Ivetai Sviklānei

 

Latvijā populārākais mēdijs, žurnāls „IEVA” ar lepnumu visa gada garumā rīkoja akciju, lai godinātu un pateiktos tām Latvijas sievietēm, kuras ar saviem darbiem un rīcību iedvesmo citas sievietes un palīdz pasaulei kļūt gaišākai. Kam piešķirt „Ievas sirdi”, noteica īpaši izveidota žūrija.
2012.gada 10.septembrī Ievas 15. dzimšanas dienas svinīgajā pasākumā Latvijas Nacionālajā operā par aizrautību brīvprātīgo darbā, iesaistoties dažādos kultūras, sporta un sociālās dzīves akcijās un palīdzot līdzcilvēkiem ar IEVAS SIRDIS – kristāla kuloniņus sirds formā tika apbalvota Iveta Sviklāne. Viņa ir sieviete, kas mūs iedvesmo, rada brīnumus, vairo mīlestību, par kuru var teikt – viņai ir zelta sirds.
Ievas sirds_Iveta_Sviklane

 


 


 


Apsveicam jaunos Saulkrastu kamaniņu braucējus!


 

9 un 10 martā Siguldā norisinājās Latvijas meistarsacīkstes un Jaunatnes ziemas Olimpiāde.

Saulkrastu sportisti ieguva 7 medaļas Latvijas meistarsacīkstēs un 8 medaļas Latvijas jaunatnes ziemas olimpiādē.

alt

___________________________________________________________________________________________

Policijas majorei pateicība  par brīvprātīgo atbalstu un cilvēkmīlestību


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietniece policijas majore Iveta Sviklāne godprātīgi pilda nevien savus dienesta pienākumus, bet ārpus darba veic arī brīvprātīgā pienākumus kultūras, sporta un sociālajās jomās.


2012.gada 13.janvārī Latvijas Republikas Saeimās priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa LR Saeimā izteica Ivetai Sviklānei pateicību par sniegto brīvprātīgo atbalstu un cilvēkmīlestību ikdienā nesavtīgi palīdzot līdzcilvēkiem kuriem atbalsts nepieciešams visvairāk.


S.Āboltiņa norādīja:"Tieši ar šādu redzējumu par kopīgi veicamu darbu, ar rūpēm par līdzcilvēkiem un nesavtīgu vēlmi darīt labus darbus sabiedrības labā mēs spēsim veidot Latviju par valst , ar kuru lepoties un kurā katrs tās iedzīvotājs jūtas gaidīts un vajadzīgs".

Apsveicam un lepojamies ar saulkrastieti Ivetu Sviklāni !

alt


Apsveicam kori "Anima"!


Jauktais koris "Anima" (dir. L.Leontjeva) ir atgriezušies mājup no tālās Bergenas (Norvēģija), kur koris piedalījās 4. Starptautiskajā Grīga koru festivālā. Dalība konkursā korim esot bijis jauns izaicinājums un vēl viena iespēja pārbaudīt savus spēkus - tā pirms aizbraukšanas skatītājus uzrunāja kora diriģente Laura Leontjeva.

Par to, ka korim "Anima" pietiek spēka un drosmes, kā arī veiksmes, mēs visi varam pārliecināties, ieskatoties konkursa rezultātos. Kategorijā "Sakrālā mūzika" Saulkrastu jauktais koris "Anima" ieguva godpilno 3. vietu, piekāpjoties pirmās vietas ieguvējiem - korim no Igaunijas - vien par 3,8 punktiem, bet kategorijā "Tautas mūzika", kur konkurence bija vēl lielāka (11 kori), "Anima" ieguva 6. vietu (20 punkti). 

Vēlēsim koristiem un vadītājiem veiksmi un panākumus arī turpmāk, kā arī gaidīsim atkal jaunus sasniegumus!

alt


VJMMS mākslas nodaļas absolventu 2011. gada diplomdarbi

 

Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļu audzēkņi jūnijā strādāja pie diplomdarbiem bet 16. jūnijā Zvejniekciema kultūras nama zālē notika diplomdarbu aizstāvēšana un apliecību par profesionālās ievirzes mākslas izglītības pasniegšana. Katru gadu vismaz viens diplomdarbs tiek izstrādāts Saulkrastiem, Zvejniekciemam - sabiedriskām ēkām. Līdz šim jau tapuši darbi VJMMS mūzikas skolas ēkas interjeram, Zvejniekciema vidusskolas, Saulkrastu bibliotēkas, Zvejniekciema kultūras nama un Saulkrastu bērnudārza "Rūķītis" interjeriem. Šogad vizuāli plastiskās mākslas nodaļu absolvēja 20 audzēkņi, no kuriem 3 audzēkņi diplomdarba tēmas saistīja ar Saulkrastu novadam nozīmīgiem sabiedrisko ēku interjeriem, bet Kārlis Kosmačevs veidoja projektu - maketu jauniešu skeitparkam Zvejniekciemā (darba vad. V.Grīnberga un I.Lazdauska). Katrīnas Kosmačevas diplomdarba tēma - lielformāta, figurāla jauniešu kompozīcija - sienas gleznojums ar akrila krāsām Zvejniekciema vidusskolā "Garais starpbrīdis" (darba vad. M.Alena), Daniela Krūmiņa izstrādāja kolorītā bagātas un kompozicionāli ietilpīgas dekoratīvas gleznas "Salutem Herba" Saulkrastu slimnīcai (darba vad. D.Pērkone). Abas absolventes saņēma eksāmenu komisijas visaugstāko novērtējumu - "10". Anita Aišpure izstrādāja dekoratīvu sienas gleznojumu "Baltā kāpa" Saulkrastu bibliotēkā (darba vad. R.Grāmatiņa).

Pārējie audzēkņi strādājuši arī pie personiskākiem, bet ne mazāk izteiksmīgiem darbiem - savai mājai, istabai, ģimenei. Audzēkņi apguvuši dažādas grafikas tehnikas, audumu apdrukas, zīda apgleznošanas, aušanas, porcelāna apgleznošanas, filcēšanas, akrila glezniecību. Agneses Alehnovičas darbs - dīvāna pārklājs "Pietura" (vad. R.Grāmatiņa) izcēlās ar īpaši oriģinālu risinājumu - pašas izstrādātām auduma, dažādu faktūru figūrām - lellēm. Amandas Alehnovičas darbs - trauku komplekts ģimenei "Ēdam kopā" (vad. D.Pērkone) savukārt izcēlās ar dizaina un ģimeniskuma pieeju - darināts, studējot un siluetos portretējot ģimeni.

Edīte Baltiņa diplomdarbā veidoja austu spilvenu komplektu "Jūra" (vad. R.Grāmatiņa), pārliecinot ar darba apjomu, niansētas krāsu izjūtas un perfektu tehnisko izpildījumu. Stefānija Egle darināja gultas pārklāju "Nakts arī ira diena" (vad. D.Pērkone) - apjomīgu un kolorītā piesātinātu, saskaņotu interjera objektu komplektu. Arī Elīna Strazdiņa darināja interjera objektu - apgleznotu aizslietni "Tavi raksti maniem spārniem" (vad. R.Grāmatiņa), kas pārliecināja ar filozofisko risinājumu no melnbaltās līdz piesātinātai krāsu gammai. Dārta Vijgrieze filcēšanas tehnikā radīja spilvenu komplektu "Tropu saulriets" (vad. R.Grāmatiņa) - izcilā tehnikas, lakoniskas filcētu ciļņu kompozīcijas un krāsas tandēmā. Anna Madara Pērkone veica gleznojumu interjerā "Starp divām sienām" (vad. D.Pērkone) - dažādu materiālu faktūru un krāsu pāreju interesantu salikumu personiskajam interjeram. Diāna Zariņa akrila tehnikā izstrādāja 8 gleznojumus "Putni" (vad. M.Alena) - dzīvespriecīgu un asprātīgu vizuālu sēriju, balstītu uz dabā vēroto, eksotisko putnu studijām. Pirmā VJMMS Carnikavas filiāles absolvente Zanda Zaruma 4 liela formāta grafiku ciklā "Dabas ritmi" (vad. G.Brakovska) tušas un akrila tehnikā filigrānām līnijām risināja dabas formu un portretu ritmus. Īpaši atzīmējami arī darbietilpīgie Zvejniekciema māklsas nodaļas absolventu grafikas darbi, kuru vadītāja V.Grīnberga, izmantojot dažādas tehnikas un speciālās grafikas spiedes iespējas, pratusi aizraut. Matīss Šmits izstrādāja grafiku ciklu "Zvejniekciema vidusskola" 4 dažādās tehnikās, bet Vilnis Juris Turkovs - 6 asprātīgi filosofisku grafiku ciklu "Galds ar evolūciju" sausās adatas tehnikā. Visi minētie 11 audzēkņi saņēma eksāmenu komisijas visaugstāko vērtējumu - "10".

Agate Langrāte ar renesanses laika cienīgu eleganci un bija veidojusi ģipša maskas "Dvēseles atspulgs krāsās" (vad. R.Grāmatiņa), Andrejs Plankājs radījis krēslu, ar efektīgas auduma kompozīcijas palīdzību mainot tā seno veidolu uz modernu interjera objektu (vad. R.Grāmatiņa).

Madara Nipere darbu - "Galdauts lauku mājai" (vad. V.Grīnberga) veidoja auduma apdrukas tehnikā, arī fotogrāfijas, Paula Emmija Irbena, apgleznojot audumu, radīja spilgtu, dekoratīvu spilvenu komplektu "Zivis" (vad. R.Grāmatiņa), bet Žanete Megere dekoratīvā, tonāli klusinātā gleznojumā "Wide Awake In A Dream" (vad.D.Pērkone) vizualizēja sapņu motīvus.

Kā ik gadus, diplomdarbu vērtēšanā tika pieaicināts recenzents no citas izglītības iestādes. Ar to vērtēšanā ieviešam lielāku objektivitāti un "svaigu" redzējumu, vērtējumu. Pieaicinātais diplomdarbu recenzents - vides mākslinieks, Ogres mākslas skolas direktors Pēteris Aulmanis teica, ka ir pārsteigts skatīt tik daudz izcilu, radošu, liela apjoma darbus vienuviet un atzīme "desmit" patiesībā ir pārāk maza, lai adekvāti novērtētu paveiktos darbus, rezultātus. Arī faktu, ka 4 liela apjoma, kvalitatīvi darbi izstrādāti tieši Saulkrastu novada iestādēm, P.Aulmanis vērtēja kā VJMMS gudru sasniegumu, uz kādu Ogres mākslas skola vēl tikai mēģinās tiekties.

VJMMS patiesi lepojas ar šī gada mūzikas un mākslas absolventiem un fantastisko pedagogu darbu! Lai veicas tālākajā profesionālajā izglītībā, lai rodas ieceres, idejas, darbi un Saulkrastu novadam - radošs potenciāls nākotnei.

alt


VJMMS mākslas nodaļas audzēkne Dita Kantore iegūst bronzas godalgu Starptautiskā konkursā Turcijā


VJMMS 2011. gada sākumā piedalījās Turcijas Mizyal mākslas muzeja rīkotajā starptautiskajā mākslas konkursā Gaziantepā. Konkursā piedalījās bērni un jaunieši no 60 skolām, 19 pasaules valstīm. Jūnijā vidū saņemta ziņa, ka Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkne Dita Kantore konkursā ieguvusi Bronzas godalgu. Skola saņēmusi arī krāšņu konkursa bukletu ar godalgoto darbu reprodukcijām. Starptautiskā konkursa diploms - pateicība arī Mārai Alenai, Ditas skolotājai Apsveicam!


VJMMS audzēkņu Kaspara Stepes un Agneses Gekas panākumi Starptautiskajā konkursā


VJMMS flautas specialitātes audzēkne Agnese Geka /skolotājs Miervaldis Leja, koncertmeistare Beate Geka/un sitaminstrumentu specialitātes audzēknis Kaspars Stepe /skolotājs Raimonds Kalniņš, koncertmeistars Andis Bahmanis/ 31. maijā piedalījās XX Starptautiskajā jauno mūziķu konkursā "Sigulda - 2011".

Abi audzēkņi guva izcilus panākumus - K.Stepe savā vecuma grupā 23 dalībnieku konkurencē ieguva 3. vietu, bet A.Geka 24 dalībnieku konkurencē - diplomu. Apsveicam!

alt


 

PASAULES SKOLĒNU ČEMPIONĀTS ORIENTĒŠANĀS SPORTĀ ITĀLIJĀ


No 21. līdz 27. maijam Itālijā – Priemiero, skaistā Trentino Dolomītu kalnu rajonā, notika Pasaules Skolēnu čempionāts orientēšanās sportā, kurā piedalījās gandrīz 500 jaunieši (vecumā no 14 līdz 17) no 23 dažādām valstīm. No Latvijas šajās sacensībās piedalījās pavisam 41 latvietis, 3 no tiem bija saulkrastietes – Anna Madara Pērkone, Laura Puķīte un Kendija Aparjode, un viņas pavadīja trenere Dzintra Rēķe.

Mērķis bija startēt pēc iespējas labāk visiem dalībniekiem, jo tas noteica komandas vietu kopvērtējumā. Bija skolu un izlases komandas.

Sacensības norisinājās ļoti skaistā, kalnainā apvidū. Distances bija gan fiziski, gan tehniski grūtas stāvo kāpumu un daudzo akmeņu dēļ. Dalībniekiem bija jāstartē garajā un vidējā distancē, un arī sadraudzības stafetē.

Latvijas jaunieši pavisam ieguva 6 bronzas medaļas individuālajā vērtējumā un 1 sudraba, un 1 bronzas medaļu komandu vērtējumā. Saulkrastietēm šoreiz neizdevās izcīnīt medaļas, bet garajā distancē labu rezultātu uzrādīja Laura Puķīte, iegūstot 7. vietu. Veiksmīgi startēja arī Kendija un Anna Madara, kura stafetē ieguva medaļu par 6.vietu jauktajā komandā ar slovāku un skotu jauniešiem.

Sacensības noslēdzās ar ļoti interesantu sadraudzības stafeti, kurā tika veidota komanda ar 3 dalībniekiem no dažādām valstīm. Šīs stafetes galvenais mērķis bija palīdzēt jauniešiem atrast draugus un iepazīt jaunus cilvēkus.

Piedaloties šajās sacensībās, jaunieši ieguva daudz skaistu atmiņu, jaunu pieredzi un iepazina daudz vienaudžu no citām valstīm.

No 1998.gada Saulkrastu jaunie orientieristi piedalās Pasaules skolēnu čempionātā - 1998.gadā Latvijā Edgars Peilāns, 2000.g.Izraēlā Edgars un Jānis Peilāni, 2002.g.Portugālē Jānis Peilāns, 2007.g.Slovākijā M.Peilāne, 2008.g. Skotijā Katrīna Kosmačeva un Māra Peilāne, 2009.gadā Spānijā Kārlis Kosmačevs un Māra Peilāne.

Nākošais Pasaules Sko

lēnu čempionāts ir pēc 2 gadiem 2013. gadā Portugālē, kur varēs piedalīties jaunieši, kuri dzimuši 1996.-1999.g.

  


 

Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas jaunās pianistes uzvar Starptautiskā konkursā Viļņā


Skaists panākums mācību gada noslēgumā! 19. maijā VJMMS skolotājas Tamāras Āriņas audzēknes - carnikaviete Helēna Hamina un zvejniekciemiete Lāsma Liepiņa kopā ar savu skolotāju devās uz lietuviešu laikmetīgās mūzikas jauno izpildītāju konkursu Viļņā. Konkurss norisinājās 20. maijā Viļņas komponistu namā un to organizēja Viļņas Mūzikas skola, Lietuvas komponistu savienība un Lietuvas Mūzikas skolu - studiju centrs.


Lāsma konkursam bija sagatavojusi 2 skaņdarbus - V.Jakubena "Rudens lapas" un T.Makučinas "Tokāta", bet Helēna - L.Pavilaiša "Rozā vijolīte" un K.Vasiliauskaites "Mānīgais lietus".


21. maija vakarā saņēmām ziņu no Viļņas konkursa dalībniecēm: 53 dalībnieku konkurencē savā vecuma grupā zvejniekciemiete L.Liepiņa konkursā ieguvusi 1. vietu, bet carnikaviete H.Hamina - 2. vietu! Audzēknes muzicēja arī laureātu koncertā, kas notika 21. maijā. Konkursā pavisam piedalījās 100 jaunie izpildītāji no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Igaunijas, no tiem augstākais laureāta gods tika tikai 8 dalībniekiem.

 

Patiesa kolēģu un skolas audzēkņu sajūsma un apsveikumi abām laureātēm un skolotājai Tamārai Āriņai

!
 

alt

 


 

Saulkrastietes Lauras Skujiņas panākumi nozīmīgā brīvās cīņas turnīrā


5.martā, Minskā norisinājās starptautiskais Aleksander Medved Grand Prix turnīrs brīvajā cīņā. Svara kategorijā līdz 63 kg saulkrastiete Laura Skujiņa iekļuva sacensību finālā, kur piekāpās divkārtējai Eiropas čempionei un Pasaules čempionātu medaļniecei Lubov Volosovai no Krievijas. Laura izcīnīja otro vietu, uzvarot divās cīņās pretinieces no Baltkrievijas un Krievijas.

alt


Saulkrastieša Oskara Brīvkalna panākumi starptautiskajās sacensībās kaitserfingā


Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākais inspektors kapteinis Oskars Brīvkalns ieguvis augstus rezultātus kaitserfinga sacensībās, kuras norisinājās 28 - 29.01.2010.g. Lietuvas pilsētā Kauņā. No sešām disciplīnām - Maratonā pirmā vieta, Kursreisā pirmā vieta, Ātruma sacensībās pirmā vieta, Bordercrosā pirmā vieta, Jibbingā pirmā vieta un freestailā trešā vieta. Tas bija pirmais sacensību posms Lietuvas ziemas čempionātā. Video par pirmo Lietuvas Snow Kite Grand Prix Kaunas 2011 ir atrodams

www.youtube.com vai arī www.google.com

, ierakstot Oskars Brīvkalns būs atrodama informācija arī par šo pasākumu.

alt


Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas panākumi Starptautiskajā grafikas konkursā Polijā


Konkursā, kas notika Polijas pilsētā Toruņā, tika iesūtīti 9474 darbi no 43 pasaules valstīm. Žūrija izstādei atlasīja 1193 darbus no 38 valstīm. Žūrijā strādāja mākslinieki, grafiķi, mākslas zinātnieki no Vācijas, Polijas, Bulgārijas, Slovākijas.  No Latvijas pavisam konkursam tika iesūtīti 165 darbi, bet Latviju starptautiskajā izstādē kopumā pārstāvēja tikai 13 darbi no Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas, Rīgas Grafikas darbnīcas "Galerija Centrs", Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Tukuma Mākslas skolas.

Laureāti no VJMMS - Zvejniekciema mākslas nodaļas audzēkņi Elza Kalniņa un Vilnis Juris Turkovs strādāja linogriezuma tehnikā skolotāju Vidagas Grīnbergas un Māras Alenas vadībā.

Audzēkņi un skolotājas saņēmuši diplomus un lieliskus izstādes darbu katalogus.

Apsveicam abus laureātus un viņu skolotājas!

Laureātu darbi apskatāmi www.galeriadziecka-eduart.pl


Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas laureāti konkursā "Es dzīvoju pie jūras"

 

Š.g. oktobrī un novembrī VJMMS audzēkņi radīja darbus vizuālās mākslas konkursam "Es dzīvoju pie jūras". Šī gada konkurs tēma bija "Saulē un vējā". 3. decembrī notika konkursa izstādes atklāšana un laureātu apbalvošana "Līvu Akvaparkā".

Apsveicam laureātus - VJMMS Zvejniekciema mākslas nodaļas 2. kursa audzēkni Ričardu Sergejevu un Carnikavas mākslas nodaļas 1. kursa audzēkni Ketiju Skarbovsku un skolotājas - Rasu Grāmatiņu, Māru Alenu, Vidagu Grīnbergu, Lilitu Rihteri un Guntu Brakovsku!

Laureātu darbi apskatāmi www.jurmala.art.lv


Jauktais koris "Anima" - Siguldas apriņķa un Pierīgas pašvaldību kultūras iestāžu koru skates uzvarētāji!


Svētdien, 18. aprīlī, savukārt spēkus izmēģināt un balsis ieskandināt pirms Latgales dziesmu svētkiem uz skati devās mūsu koristi. Viņus ceļš veda uz Siguldu, jo tieši Siguldā notika Siguldas apriņķa un Pierīgas pašvaldību kultūras iestāžu  koru skate.

Koriem bija jāsagatavo 3 dziesmas. Jauktais koris "Anima" ( dir. Laura Leontjeva) savu repertuāru mūsu pilsētniekiem ir skandējis koncertos tepat, Saulkrastos, tomēr satraukums esot bijis liels.

Jautāsiet, kā veicās? Labi un pat ļoti labi!

Jauktais koris "Anima" ieguva I pakāpes diplomu un 45,3 punktus, apsteidzot citus korus un kļūstot par uzvarētājiem! Lepojamies!


Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem jauni starptautiska mēroga panākumi


Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas Saulkrastu mākslas nodaļas audzēkne Justīne Plankāja februārī saņēmusi divus apbalvojumus par izciliem darbiem Starptautiskajos vizuālās mākslas konkursos/izstādēs “Vienmēr zaļš, vienmēr zils” Polijā un“Manas tautas etnogrāfiskie tērpi un dejas” Slovēnijā.

Slovēnijas konkursā šogad piedalījās vairāk kā 10 000 autoru no 46 pasaules valstīm. Visi godalgas guvušie darbi apskatāmi internetā http://www.celje.si/en, sadaļā “ The Gallery of Young people's art works".

No kopskaitā septiņiem apbalvotajiem autoriem no Latvijas, divi ir VJMMS audzēkņi. Līdz ar Justīni panākumus guvis arī Carnikavas filiāles audzēknis Ēriks Sadovskis (8 g.).


Aiva Aparjode izcīnījusi uzvaru Latvijas 2.ziemas olimpiādē!

alt

Otrdiena, 13 septembris 2011 09:29

Pasākumu kalendārs

Janvāris 2018 Februāris 2018 Marts 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Vārda dienu šodien svin: Alma, Annemarija